Головна Освіта Збагачені любов’ю

Збагачені любов’ю

301
0

Кожна цивілізована держава дбає про своє майбутнє. Фундамент цього майбутнього закладається у вихованні її наймолодших громадян. Сьогодні надважливо виховувати дітей у тісних родинних стосунках, акцнентуючи увагу на повазі, любові та розумінні, допомозі рідним. Поряд із тим потрібно знайомити малечу з історією свого роду.

Знаючи про такі гарні традиції, працівники Жовківського центру зайнятості провели конкурс дитячих малюнків на тему «Професіографічне дерево моєї родини», залучивши учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл району, зокрема й КЗ ЛОР «Жовківський НРЦ І-ІІІ ступенів «Злагода» та Рава-Руську школу-інтернат.

Кожна робота юних художників гріє серце – своєрідне, оригінальне бачення родинних професійних традицій, сімейних ремесел пронизане любов’ю і повагою до свого роду.
Підбиваючи підсумки, журі у складі представників ЖЦЗ отримало багато позитиву та радості від справжніх шедеврів малюнків діточок, які з  великим і щирим серцем зображували свої родинні деревця.

Визначитися було важко. Найкращою назвали роботу Іванни Жири, другі місця отримали Анастасія Богач та Маргарита Казимирович, а третю сходинку на п’єдесталі переможців посіли Христина Ковалишин та Дмитро Роздольський, які незабаром візьмуть участь у другому турі конкурсу на обласному рівні.

Велика подяка за розуміння і підтримку всім, хто долучився до проведення конкурсу, зокрема меценату, директору ТзОВ «ФАБРИКА ІГРАШОК «РК» Тетяні Хузіній, приватним підприємцям Жовківщини, адже завдяки їм кожна дитина, котра взяла участь у конкурсі, отримала грамоту та подарунок.

Сьогодні неперевершені малюнки прикрашають дитячий куточок Жовківського районного центру зайнятості, мотивуючи клієнтів служби до професійних досягнень. Успіху вам, юні художники.

Яніна Тарасів.