Головна Освіта Він на порозі спокою стоїть

Він на порозі спокою стоїть

237
0

Молоде та шановане в нашій державі свято – День захисника України. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, війська нашої держави та всіх українців, які готові захищати честь, славу та свободу рідної землі.

Із нагоди Дня захисника й з метою виховати в учнів почуття патріотизму, розвивати бажання стати гідними громадянами України у КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Злагода» відбувся святковий захід, на який завітали учні старших класів, керівництво навчального закладу, а також  чоловіча хорова капела «Діброва» (м. Жовква, на світлині).
Почесним гостем свята був станичний районного Братства УПА Григорій Хавунка, який звернувся до молодого покоління із великим проханням пам’ятати, якою ціною здобувалася воля України.

Під час заходу тісно перепліталися літературні та музичні номери. Урізноманітнила свято демонстрація слайд-шоу (на світлині), кожний кадр якого був вдало підібраний до змісту виховного заходу. Учні, котрі виступали, були вдягнені у вишиванки, це створило святкову атмосферу.

Наостанок у поетичних рядках діти ділилися своїми тривогами, хвилюваннями, сподіваннями на щасливе життя під мирним небом України. Звичайно, всі почесті у них належали українському солдату. Бо він на порозі спокою стоїть…

Зоряна МИКИТЮК.