Головна Освіта Освітян Львівщини відзначили нагородами з нагоди Дня учителя

Освітян Львівщини відзначили нагородами з нагоди Дня учителя

422
0

Сьогодні, 29 вересня, під час урочистостей голова Львівської обласної ради Ірина Гримак привітала освітян Львівщини з Днем учителя. Ірина Гримак відзначила їх величезну роль на освітянському фронті.

«Щиро бажаю, щоб кожен день вашої праці був особливим. Останнім часом педагоги також вчилися, щоб по новому організовувати освітній процес і вам це успішно вдалося. Українці мужньо захищають незалежність своєї країни, адже вільну, успішну, квітучу державу ми маємо передати нашим дітям. Як наставники, ви терпляче і професійно супроводжуєте кожну особистість з дитинства у великий життєвий шлях. Зараз кожен освітянин – також воїн, який творить і захищає майбутнє України, навчаючи дітей, щоденно даруючи знання і позитивні емоції. Дякуємо вам за працю», – наголосила Ірина Гримак.

Відтак Ірина Гримак вручила кращим педагогам області Грамоти Львівської обласної ради. Привітала учителів також голова комісії з питань освіти, науки та інновацій облради Іванна Герус. Окрім того, в межах урочистих заходів 94 педагогічних працівники отримали міністерські нагороди.