Головна Освіта Відпочивають та оздоровлюються діти у Зіболках на Жовківщині

Відпочивають та оздоровлюються діти у Зіболках на Жовківщині

260
0

Мабуть, найулюбленішою порою для кожної дитини є тепле літечко. Гарячі промінці яскравого сонечка лоскочуть щічки, усі веселяться і відпочивають. Та для батьків у цей час постає питання: "Куди подіти своїх діток у період канікул?". На Жовківщині таким місцем, де можна не тільки відпочити, а й оздоровитись, є дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка" у селі Зіболках. Цієї неділі тут пройшло урочисте відкриття табору.

На території "Росинки" — сміх, гомін та метушня. Серед чималої кількості вишиванок як батьки, так і вихователі намагаються знайти своїх діток. Строєм та з піснею усі вирушають на святкування. Розпочала захід старший вихователь Олена Козак. Під звуки славетного Гімну урочисто підняли державний Прапор. Настоятель місцевого храму о. Богдан поблагословив відпочивальників та окропив їх освяченою водою. Директор табору Лука Павлюк привітав присутніх зі святом та побажав хорошого та корисного відпочинку. Цьогоріч у І заїзді відпочиватимуть майже 200 школярів із Жовківського району, а це, табірною мовою, 8 загонів. Кожен із загонів назвались та продемонстрували своє гасло.

А далі розпочався святковий концерт. Веселили глядачів кумасі-вихователі Ольга Москва та Зоряна Надільна. Надзвичайно захопливою була композиція Т. Шевченка "Думи мої" у виконанні Антона Бодяко. Марта Кобрин розказала вірш про табір. Бурхливі оплески звучали після кожної музичної композиції, яку виконували Руслана Жигайло, Валерія Федорчак, Матвій Думич, Надія Остапчук та Христина Боднар,Ніна Жук, Марія Новак, дует сестер Софії і Надії Камінецьких, вихователь Наталія Тітійова та заступник директора Олексій Сопілко. Жартівливу пісню про життя у таборі виконали вихователі М. Новак, Т. Козак, Т. Паук, С. Малетич, М. Грицак, В. Білозір. Вихователі І загону заспівали для присутніх пісню, разом з якою продемонстрували цікавий танець. На святковий урочистий захід до діток завітав табірний "Лісовичок". На завершення відпочивальники заспівали пісню "Запах літа".

Попереду у дітей багато цікавих та пізнавальних вражень. Ігри, конкурси, змагання — усе це додає сил та енергії. Свіже повітря соснового лісу сприяє як оздоровленню, так і хорошому настрою. Приємний та корисний відпочинок залишить школярам вражень на весь рік.

Уляна КОПОТЬ.