Головна Освіта Педагоги Жовківського центру творчості побували в гостях у Нововолинському міському центрі дитячої...

Педагоги Жовківського центру творчості побували в гостях у Нововолинському міському центрі дитячої творчості

171
0

Зустріч із колегами – позашкільниками Волині 

Нещодавно педагоги Жовківського центру творчості побували в гостях у своїх колег у Нововолинському міському центрі дитячої та юнацької творчості (дир. Любов Кравцова).

Гостинні господарі зробили екскурсію позашкільним закладом, поділилися своїми здобутками та досягненнями, надали можливість поспілкуватися між собою хореографам, вокалістам, керівникам образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та адміністрації.

Передусім нас приємно вразило величезне приміщення установи, яке збудовано спеціально для позашкільних занять із дітьми. Великі просторі кабінети, актові та танцювальні зали, можливість організації постійних виставок робіт гуртківців. Наш центр творчості, порівняно з відвіданим, просто “рукавичка” (за словами Вікторії Кирилюк).

Міський центр творчості має суттєву підтримку Нововолинської міськради, яка виділяє чималі кошти для функціонування та розвитку позашкілля. Мільйони гривень допомогли зробити сучасний ремонт та повне обладнання актової зали на понад 400 осіб, величезний вестибюль. Прикро, що Жовківська міська рада не має в пріоритеті вирішення проблем дітей.

Працівники Нововолинського МЦДЮТ — люди щирі, гостинні, відкриті для спілкування та співпраці. З усього видно, що вони вболівають за свою роботу і безмежно люблять дітей.

На завершення зустрічі ми відвідали древній Низкиницький Успенський чоловічий монастир, який розташований на високому пагорбі в околицях міста Нововолинська.

Наш кореспондент