Головна Економіка Листоношам та начальникам сільських відділень Укрпошти підвищать зарплатню

Листоношам та начальникам сільських відділень Укрпошти підвищать зарплатню

328
0

Укрпошта підвищить посадові оклади листоношам та начальникам сільських відділень у два етапи — з 1 квітня та 1 липня. Збільшення окладів з 1 квітня — на 6 % та з 1 липня — на 6 % відбудеться для листонош та начальників сільських поштових відділень, які мають посадовий оклад менший за мінімальну зарплату з розрахунку на
повну зайнятість.

Це відбудеться за рахунок покращення фінансових показників компанії та завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків із доставки пенсій, відповідно до постанови КМУ та за ініціативою Президента України.

«Вперше за багато років за підтримки Президента України Укрпошта отримала 500 млн. гривень на покриття витрат на доставку пенсій та монетизованих субсидій. Саме це дає можливість одній із найбільших державних компаній працювати без збитків, без скорочення штату працівників та навіть із підвищенням заробітної плати», — наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, для понад 37 тис. співробітників Укрпошти буде збільшено оплату праці.

Із 1 січня 2019 року Укрпошта вже підвищила посадові оклади операторів та начальників міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.