Головна Освіта В школі у Дублянах відбувся захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня»

В школі у Дублянах відбувся захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня»

321
0

Герої поміж нас. Небесна Сотня

У Дублянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги відбувся захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня». Школярі, родини Героїв Революції Гідності, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської райради Алла Жук та громадськість вшанували пам’ять випускника школи Анатолія Жаловаги. Присутні поклали квіти та запалили лампадки, спільно помолились  на могилі Героя.

«Жодна держава не будується просто так. Її будуть відважні сини та доньки, відважні воїни. Тут, у рідній школі Анатолія, у другому домі, де він зростав, його виховували вчителі, гартували товариство, друзі. Про Героїв — людей, які, коли потрібно, не задумуючись, встають на захист своєї держави, ми повинні пам’ятати завжди. Ми завдячуємо нашим Героям Небесної Сотні, Героям українсько-російської війни.

Ми — нація, яка має давню історичну пам’ять. Сьогодні ми захищаємо не лише свою землю, ми боронимо цінності, ідеали Європи і всього світу», — наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ми мусимо пам’ятати і шанувати своїх Героїв. Ми не втрачаємо контактів зі школою, університетом, у яких вчися наш син. Це наша пам’ять. Дякую щиро всім організаторам, усім присутнім за те, що не забуваєте», — зазначив батько Героя Григорій Жаловага.

Участь у заході взяв ансамбль юнаків Львівського національного аграрного університету та Максим Перев’язко (гурт «Кулі»), учасник Революції Гідності та бойових дій на сході України у складі добровольчого батальйону Національної гвардії України ім. ген. С. Кульчицького.