Головна Освіта Свято книги у Потелицькій школі

Свято книги у Потелицькій школі

265
0

Щорічно, у квітні, учні Потелицької ЗОШ І-ІІІ ступенів з нетерпінням чекають Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, бо саме тоді зустрічі з книгою є особливо цікавими та незабутніми. Організатором усіх запланованих заходів є Марія Лосянович, наш бібліотекар, а допомагають їй вчителі початкових класів, класні керівники та вчителі-філологи.

Урочистою лінійкою розпочався тиждень книги під девізом: «Книга вчить, як на світі жить», на якій учнів ознайомили з планом заходів. Стільки цікавого та вражаючого чекало на дітей!

Для учнів першого класу мандрівка книжковим містом та посвята в читачі були тим особливим і незабутнім моментом їхнього життя, з якого пробуджується любов та повага до книжки. Про це свідчили їхні щирі слова про дитячі казочки, героїв цих казок і віршики про книжку.

Учнів старших класів чекали не менш цікаві заходи: акція «Подаруй бібліотеці книжку», круглий стіл «Улюблені книжки», година цікавої інформації, бібліотечні уроки, конкурс читців творів Т. Г. Шевченка. Все почуте і побачене, за нашими переконаннями, було поштовхом для роздумів над тим, яку роль відіграє книга в нашому житті, а також вражало пошановане ставлення дітей до книги.

Підсумком зустрічей з добрими книгами була літературно-музична композиція «Дружба з книгою – це свято", підготовлена учнями 5-го класу під керівництвом Марії Василівни та класного керівника Оксани Федорівни.  Багато цікавої інформації про книгу, артистично зіграні сценки про ставлення до книги, зустрічі з героями казок, гуморески про Васька-замазуру і хвору книжку зачарували всіх, а тих, хто бачив себе у сценічних героях, змусило задуматися над своєю поведінкою.

Тиждень книги минув швидко, але вражень залишив багато. От я і вирішила поділитися ними з Вами.

Ганна Вовк, член гуртка «Юний журналіст» Потелицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.