Головна Освіта Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя

Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя

407
0

Серед важливих завдань, що стоять перед школою, є подальший розвиток педагогічної єдності дій школи, сім’ї, громадськості у вихованні підростаючого покоління.  Головні життєві уроки дитина отримує у сім’ї. Її перші вчителі та вихователі – батько та мати. Сім’я дає дитині уявлення про добро й зло, правила співіснування і норми моралі. Саме в сім’ї укладаються ідеали людини. Тому стає очевидним, що серед багатьох свят є гарне родинне свято

У Кіптівській ЗОШ І ст. це свято прийшло вперше. Колектив школи, на чолі з завідувачем М. Думич, вчителем К. Лемішко та бібліотекарем Н. Смалюх підготували цікаве та змістовне дійство.

Першим акордом свята став музичний твір «Моя рідня” у виконанні матерів учнів школи Марії Жук, Любові Сало, Марії Гнатів, Наталії Смалюх. Мов перли, сипались пісні „Мамина коса”, „Хай завжди радість буде з вами”, „Цвіте терен”, „Ішов козак потайком”, „Там у вишневому саду” та ін.

Любов своїх сердець у віршах дарували матерям учасники свята Олеся Сех, Анна-Марія Сетник та Уляна Копоть. Багато теплих слів було сказано в цей день і на адресу бабусь. Учні 1-го класу Ярина Сало та Мар’яна Гнатів дарували своїм бабусям щирі слова вдячності за доброту, затишок, турботу. Разом з бабусями співали пісень, розповідали про них. Гордо розказав про професію своєї матусі, її безмежну любов і піклування Юрій Жук. Вихваляв свого дідуся веселим віршем і Андрій Копоть, а Марія Брик бачить у своєму татові мужнього захисника сім’ї. Величезну радість випромінювали очі присутніх, які слухали виступи діточок.

Чарівність мелодії та глибокий зміст пісні „Родина” не залишив нікого байдужим, і всі, взявшись за руки, дружньо підспівували виконавиці Марії Гнатів.

Свято „Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя”, яке тривало годину, пролетіло на одному подиху. І частинку любові, подаровану учасниками свята, кожен із глядачів поніс у своєму серці додому.

Марія ДУМИЧ,

завідувач Кіптівської ЗОШ І ступеня.