Головна Освіта Ростемо і розвиваємося здоровими та щасливими

Ростемо і розвиваємося здоровими та щасливими

352
0

Що таке здоров’я? Які його складові й як зберегти? Що впливає на наше здоров’я? З такими запитаннями звернулася працівник Жовківської дитячої бібліотеки Дарія Висоцька до учнів 5-Б класу Жовківської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів під час тематичного уроку у стінах дитячої бібліотеки.

— Щоб досягти чогось у житті і реалізувати свої здібності, потрібно бути здоровим. Це істина, яку ви маєте засвоїти від батьків і вчителів, — підкреслила промовиць. — Міцне здоров’я, радісний настрій має той, хто веде здоровий спосіб життя, а це особиста гігієна, заняття спортом, фізична праця, духовне виховання. На стан нашого здоров’я впливають погані звички: куріння, наркоманія, вживання алкоголю. Вони руйнують здоров’я, послаблюють силу волі, відбирають пам’ять. Усе своє життя від народження і до смерті ми перебуваємо в оточенні людей (сім’я, дошкільний заклад, школа, навчання у вишах, творча діяльність), і тут потрібно володіти емоціями, почуттями, настроєм, бо вони теж впливають на наш стан здоров’я.

Про охорону дітей у медичних закладах розповіла лікар-педіатр Христина Боруц. У спілкуванні з учнями вона зупинилася на професіях медичних працівників різних напрямків і захворювання, які найчастіше виникають у шкільному віці. Також надала консультації про побутові травми та отруєння, інфекційні захворювання, ГРЗ та грип, само- і взаємодопомогу при раптових захворюваннях.

Класний керівник школярів Наталія Яцев зосередила увагу п’ятикласників на здоровому харчуванні, перебуваючи у стінах школи та вдома, безпеку життя в побуті. А також зупинилася на впливі поведінки школяра на зміцнення імунітету та збереженні здоров’я природніми факторами.

У процесі спілкування з дітьми працівник бібліотеки Дарія Олексіївна провела ігри та розгадування загадок про засоби особистої гігієни; які корисні страви їсти, щоб бути здоровими; які поради про здоров’я засвоїли діти в процесі проведення години спілкування “Здоров’я — головний життєвий скарб”.

Зоряна МИХАЛЬСЬКА.