Головна Освіта Школа лідерської майстерності на базі Жовківського центру дитячої та юнацької творчості

Школа лідерської майстерності на базі Жовківського центру дитячої та юнацької творчості

258
0

Сьогодні велика увага держави приділяється розвитку самоврядування. І власне на вимогу часу у навчальних закладах створені ради, парламенти,  в яких молодь пробує себе у ролі керівника, організатора, новатора, будівника демократичного устрою держави.

Нещодавно затишне місто Жовква стало центром цікавих і бурхливих подій: на базі Жовківського центру дитячої та юнацької творчості організовано весняну школу лідерської майстерності, де відбулося об’єднання молодих, активних, амбітних учнів, які прагнуть розвивати свій потенціал.

Школа лідерської майстерності — це курс інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від різних тренерів, громадських діячів, місцевих політиків, влади. Представників з різних шкіл району гостинно приймали в актовому залі Жовківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів. На цю зустріч учні чекали з нетерпінням. Саме весняна школа для лідерів Жовківщини стала дійсно тим каталізатором, який стимулює працювати над собою, проявляти ініціативу, брати участь у різних цікавих акціях, творчих проектах.

У рамках школи учні навчилися працювати в команді, правильно розподіляти час, писати проекти, планувати роботу, компонувати газету, налагоджувати зв’язки з громадськістю, проводити піаракції, оволодівати вміннями ораторського мистецтва, навичками, як переконати опонента, ефективно організовувати справу. Тренінги проводили спікер — координатор І керівного кроку Львівської міської ради, який безпосередньо займається зі студентами Юрій Звір і лектор Тарас Шняк. Ініціаторами школи є заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич і координатор школи лідерства Марія Деревінська. Треба додати, що школярі та організатори щиро вдячні Фонду “Східна Європа” за організацію смачної кави-перерви від кафе «На підсінні».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.