Головна Освіта Цікаве й корисне дозвілля для дітей Жовківщини

Цікаве й корисне дозвілля для дітей Жовківщини

634
0

Дзвінкоголосе літо завітало у країну дитинства — дитячий табір “Росинка”, що розміщений серед соснового лісу в селі Зіболках. Перша табірна зміна (14-27 червня) була насичена  іграми, конкурсами, змаганнями. “Козацькі розваги”, “Міс і
містер табору”, конкурс малюнка на асфальті, конкурс перукарів та модельєрів, свято “Моя сім’я”, виставка композицій із природних матеріалів, випуск плакатів із цукеркових фантиків, інсценізація українських народних пісень та казок,
квест “Євротур”, змагання зі школярболу, бадмінтону, ігрові естафети — далеко неповний перелік цікавих пізнавальних подій.              

Так, під час Дня олімпійця діти мали можливість продемонструвати свої здібності у різних видах випробувань, серед яких: футбол, стрітбол, шашки, настільний теніс, велотріал та олімпійська вікторина. На спортивному святі дітей привітав керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.

А в День туриста дітлахи вирішили у захоплюючий похід. На галявині інструктори показували та розказували, як правильно встановити намет, як користуватись компасом і картою, лікар продемонстрував надання першої медичної допомоги потерпілому. Завершився день конкурсом на найкращу туристичну пісню біля ватри.

У Дні казки взяли участь гурток “Казкарик” (що діє при Жовківській районній бібліотеці для дітей) та вихованці Жовківського центру дитячої творчості. Потім усі
разом провели флешмоб “Я відкриваю світ із книгою”.

Зіболківська пожежна служба продемонструвала школярам пожежний автомобіль, а також провела бесіду про правила дотримання пожежної безпеки в екосистемах та безпечної поведінки на воді. Працівники Жовківського відділення поліції розповіли про ризики, що можуть очікувати на вулиці. Діти мали змогу посидіти за кермом службового автомобіля, звернутися у гучномовець до присутніх, аби ті були обережнішими на дорозі, також спробувати себе у ролі регулювальника.

Спеціалісти із Жовківського районного центру зайнятості допомогли зорієнтуватися старшокласникам у світі професій. А фахівці із районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропагували навички здорового способу життя через гру. Представники ГО “Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” у формі показових занять презентували професію захисника Вітчизни  — військовослужбовця ЗСУ.

Також росинчата в складі велогрупи, екскурсійного супроводу забезпечили туристичну мандрівку до м. Жовкви та вихід на гору Гарай в рамках промоційної програми департаменту туризму та розвитку курортів Львівської ОДА.

Зворушливими були прощальні дні у таборі. Це і урочиста лінійка, присвячена закриттю першої табірної зміни, святковий концерт, дискотека. Неохоче діти від’їжджали додому: прощальні обійми, сльози, а в записниках — контакти нових друзів.

До побачення, “Росинко”,

Смарагдова намистинко,

Ти — натхнення і любов!

Ми сюди приїдем знов!

Тарас КОЗАК,

методист табору “Росинка”