Головна Освіта Бо ти — єдина, Україно, бо ти — на світі в нас...

Бо ти — єдина, Україно, бо ти — на світі в нас одна

241
0

Готувати святкові вечори до Покрови Пресвятої Богородиці та свята Українського козацтва вже стало доброю традицією для учнів Туринківської школи. А цьогоріч данину шани цього дня діти віддавали й усім захисникам України – тепер у нашій державі це свято відзначатимуть щорічно, вшановуватимуть героїв теперішніх і минулих поколінь, що воювали за волю і незалежність України.

Урочистому заходу передували загальношкільні батьківські збори. Директор Марія Висоцька ознайомила присутніх з основними завданнями, що стоять перед учнівським, батьківським та педагогічним колективами на 2015-2016 навчальний роки, зокрема про проведення ЗНО, порядок переведення учнів школи у наступні класи, про шкідливість надмірного користування гаджетами, про важливість виконання учнями домашнього завдання ( Грещак О. В.).

Перед присутніми також виступив керівник Жовківського відділу освіти Михайло Коваль, який привітав Туринецьку громаду зі святом Покрови та побажав учням і вчителям успіхів у навчанні.

Зворушливим до сліз був початок заходу. Стоячи зал вітав захисників України, які брали і беруть участь в АТО. Під звучання гімну був урочисто внесений Державний прапор. Від воїнів виступив Юрій Волощук.

Діти дякували своїм захисникам словами: «Спасибі нашим героям! Низький їм уклін і шана, за волю, за долю, за власну велику державу!»

Десятикласники  у своїх виступах вшановували пам’ять воїнів УПА та згадали імена 68 односельчан, що поклали своє життя на вівтар боротьби за Україну.

«Пісня про Україну» у виконанні ансамблю «Парасольки» ( керівник Я. Я.Купецька ), «Повій, вітре», з якою виступила бандуристка Ірина Семкович, «Заспіваймо пісню за Україну» та «Я – живий», які виконала Богдана Гута, пісня «Мамина любов», яку заспівала солістка Народного дому села Туринки Роксолана Висоцька, — звучали для усіх присутніх.

Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю славних синів країни. Бережімо і захищаймо рідну землю від ворогів!

Одна від Заходу й до Сходу,

Володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу,

Бо не поділиться народ.

Завершальним акордом свята була пісня «Господи, помилуй…»

Оксана Чернюх, практичний психолог Туринківської ЗОШ І-ІІІ ст.