Головна Освіта Ми – за мир

Ми – за мир

234
0

Ніхто і ніколи не зможе викинути  з минулого народу жодної сторінки, особливо тієї, яка пов’язана з боротьбою за свободу і незалежність. Наші батьки і діди змагалися за волю України під предковічними символами, які передали в спадщину синам. І ці святині – тризуб, синьо-жовтий прапор, гімн «Ще не вмерла Україна», козацькі клейноди – й надалі спонукатимуть до відродження національної свідомості, до творення нових ідеалів життя.

У Грядівській ЗОШ І-ІІ ступенів педагоги школи забезпечують сприятливі умови для самореалізації особистості школяра, формуюють духовні цінності українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української держави, рідної землі, родини. Окрім того, утверджують у свідомості учнів об’єктивну оцінку ролі українського війська в історії від княжої доби до сьогоднішніх подій на сході країни.

Із нагоди святкування Дня захисника України у Грядівському навчальному закладі проведено Тиждень козацтва. До того ж відбувся конкурс патріотичної пісні, поезії, малюнка. Під керівництвом педагога-організатора школи Зоряни Мізерник організовано захід «Ми вдячні їм і будем пам’ятати». Слід сказати, що батьки, котрі зібралися на загальношкільні збори, педагоги та учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого під Зеленопіллям воїна, колишнього учня школи Володимира Поповича й із вдячністю згадали воїнів-односельчан, які сьогодні несуть службу на східних рубежах Батьківщини.

Особливо шанують у школі бойове знамено, яке привіз із с. Піски військовослужбовець Андрій Шевчук, розписане його побратимами на знак вдячності за передані подарунки, що були зібрані під час проведеної  у школі акції «Тобі, воїне!».

Не варто оминати увагою й те, що школярі  стали учасниками флешмобу «Ми — за мир». Вони із захопленням малювали голубів миру й розносили їх працівникам  підприємств та організацій, що розташовані на території села, а також відправили воїнам на Схід. Нехай голуби нагадують захисникам про рідні домівки.

Учні ж школи, педагоги, батьки висловлюють вдяку за сумлінне виконання військовими патріотичного обов’язку, адже вони виборюють майбутнє, показуючи справжній героїзм, мужність, відвагу. Тож нехай голуби миру надихають бійців, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати ворога.

Оксана ГАПА, голова батьківського комітету.