Головна Освіта У Львівській області відкрили ще один «Клас безпеки» для учнів: тут встановили...

У Львівській області відкрили ще один «Клас безпеки» для учнів: тут встановили сучасне обладнання

52
0

Запрацював такий клас на Золочівщині.

Вчора, 13 грудня, у  Ясеновецькому закладі загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів, що на Золочівщині, відкрили «Клас безпеки». Там навчатимуть дітей та молодь володіти навичками безпеки в освітньому середовищі та повсякденному житті.

Клас облаштували необхідною сучасною технікою для навчання. Сам кабінет поділили на кілька навчальних зон:  зона мінної безпеки, пожежної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності та зону психологічного розвантаження.

На відкриття класу завітали представники місцевої влади, керівники та представники ДСНС області та району, Золочівської міської ради, керівництво, педагогічний колектив навчального закладу та учні.

«Дякую сьогодні усім причетним та усім,  хто долучився до реалізації проєкту.  В часі війни дуже важливо, аби  діти,  залишаючись на території дитинства, мали  змогу здобувати безпекові знання. Такі базові навички допоможуть дітям не розгубитися у різноманітних життєвих ситуаціях та бути готовими до викликів сьогодення», –  наголосив перший заступник  начальника Золочівської РВА Михайло Кулик.

У день відкриття простору учні дізналися більше про щоденну працю вогнеборців, піротехніків, медиків, поліцейських тощо. Також діти повторили  для себе основні правила безпеки, адже буквально кожен квадратний метр приміщення зайнятий наочними матеріалами на цю тематику, та переглянули навчальні відеоролики.

«Клас Безпеки» – це не просто навчання, а ініціатива, яка надає дітям навички та знання, які є дуже корисними у реальному житті.

Нагадаємо, що «Клас безпеки» працює у таких закладах освіти:

  • У Золочівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ №1;
  • в м. Угнів на базі Загальноосвітньої школи ім. братів Онишкевичів Белзької міської ради;
  • у м. Великі Мости на базі Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня;
  • у м. Радехові, на базі Загальноосвітної школи І, ІІ, ІІІ ступенів № 2;
  • у Зубрянському ліцеї Солонківської громади;
  • Новокалинівському ЗЗСО тощо.