Головна Свято У Львові встановили «Ялинку дитячих мрій», прикрашену дитячими малюнками

У Львові встановили «Ялинку дитячих мрій», прикрашену дитячими малюнками

56
0

На вшанування українців, загиблих чи постраждалих від кривавих рук агресора, у сквері «На Валах» сьогодні, 14 грудня, встановили «Ялинку дитячих мрій», прикрашену дитячими малюнками. Мистецтво юних художників-мрійників з Жовківської громади зігріватиме серця всіх перехожих.

Про це повідомив організатор заходу – відділ гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради.

«Ми встановили «Ялинку дитячих мрій». Бо саме дитячі мрії нас надихають йти до Перемоги, спонукають витирати сльози та інколи посміхатись.

Дитячі малюнки також зігрівають серця нашим захисникам і захисницям на передовій, а «Ялинка дитячих мрій» у Львові надихатиме кожного з нас.

Замість іграшок на ялинку ми повішали ключі, аби показати людям, які втратили домівки, що наші двері та серця завжди відкриті для них.

Важливо, що кожен може долучитися і повісити на нашу ялинку свій ключ як знак підтримки українців, які вимушено покинули свій дім.

Каркас ялинки – символ подій Майдану і пам’яті про Героїв Небесної Сотні.

Ми чекаємо кожного нашого воїна, кожного нашого українця тут. Вдома», – розповіли у відділі облради.

Організатори дякують Куликівській територіальній громаді та ACO Industries Ukraine, які подарували залізну основу для створення «Ялинки дитячих мрій».