Головна Освіта У Підберізцях на Львівщині відкрили реконструйований НВК

У Підберізцях на Львівщині відкрили реконструйований НВК

157
0

Тут створили майже пів сотні місць для дошкільнят та майже сотню для учнів.

Сьогодні, 20 грудня, відкрили реконструйовану будівлю Підберізцівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів.

У Підберізцівській територіальній громаді мешкає майже 7,5 тисяч людей, з яких 1012 – діти шкільного віку, 336 – дошкільного. Відтак, одним з пріоритетних завдань громади є створення безпечних та комфортних умов для того, щоб малеча мала доступ до якісної освіти.

Підберізцівський НВК I-III ступенів був одним із наймасштабніших закладів на Львівщині, які потребували комплексної реконструкції з добудовою навчальних приміщень та термомодернізацією будівлі. Реконструкцію об’єкта розпочали у 2019 році.

«Минулоріч на День святого Миколая ми відкривали першу чергу робіт – добудоване приміщення дошкільного закладу для 40 дітей. Цьогоріч в межах другої черги облаштували 4 нові класи для 80 учнів, утеплили та оздобили фасад будівлі та горище, встановили спортивні і дитячі майданчики, зовнішні мережі освітлення та каналізування, відремонтували котельню, встановили надсучасну вентиляційну систему, закупили обладнання, а на мансардному поверсі облаштували універсальний зал, де будуть проводити позашкільні заняття та гуртки. Я щасливий, коли діти в області мають умови для того, щоб отримувати якісну освіту. Дякую ЗСУ, що ми бачимо мирне небо над головою і за те, що маємо змогу дбати про наших дітей», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, у грудні 2021 року завершили I-шу чергу проєкту: добудували приміщення дошкільного закладу на 40 місць з двома віковими групами по 20 місць (молодша 3-4 роки та старша 5-6 років). Це дало змогу вирішити проблему найчисленнішого населеного пункту громади в здобутті дошкільної освіти.

Цьогоріч  за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів продовжили будівельно-ремонтні роботи II-ої черги проєкту..

Загалом на реконструкцію об’єкта скерували понад 46 млн грн бюджетних коштів.

Завдяки реконструкції навчального закладу створили 40 місць для дошкільнят та 80 учнівських місць, 9 робочих місць в дошкільному закладі. Та загалом покращили умови навчання для 163 учнів.