Головна Освіта У Жовківському центрі творчості працював табір літнього відпочинку для діток

У Жовківському центрі творчості працював табір літнього відпочинку для діток

160
0

Веселу пісеньку виконали діти центру літнього відпочинку “Веселий вулик”, який впродовж червня працював у Жовківському центрі творчості, на святковому концерті з нагоди закриття табірної зміни. Разом із вихователями вони вчилися дружити, співати, танцювати, пізнавали Жовкву, вивчали польську та англійську мови, відвідували цікаві об’єкти. Зокрема, дізнатися більше про наше місто «бджолам» допоміг квест “Вулицями древнього міста Жовква”. Вдячні Катерині Плечій (ДІАЗ).

Смачну піцу, зроблену власноруч, смакували у комплексі “Парк”. Дякують за терпіння Наталії Клепач і працівникам цього закладу, де можна крім готування піци, ще й гарно розважитися. Що й робили діти з великим задоволенням.
Новинкою у цій табірній зміні стало відвідування двох нових цікавих закладів, де виготовляють пластилін та пазли.

Вдячні ТзОВ “Фабрика перших фантазій. Торгова марка “ОКТО” (керівник Катерина Лібман), зокрема п. Юлії за проведену екскурсію для дітей. А також слова вдячності адресують п. Оксані, яка люб’язно супроводжувала «бджілок» по ТМ Vladi toys (директор Тетяна Кузіна).  Близько 140 дітей різних категорій мали можливість щоденно цікаво, корисно та весело проводити свій вільний час у “Веселому вулику”.

Літо триває. А у вересні у Жовківському центрі творчості на них чекають різноманітні гуртки і дитячі об’єднання, та й не тільки…

Наш кореспондент