Головна Особистості У постійному творчому пошуку педагог з Жовківщини Галина Полодюк

У постійному творчому пошуку педагог з Жовківщини Галина Полодюк

710
0

Із тисячі професій на землі, які вже є,
Яких ще будуть вчити,
Є головна — як вищий,сущий хліб,
І назва цій професії — учитель.

Кажуть, що зорі віщують народженій людині її характер, долю і талант. Мабуть, вони таки дійсно були прихильні до долі Галини Григорівни Полодюк. Вона — розумний філолог, добрий фахівець, педагог за покликанням, людина, яка віддала шкільній ниві 43 роки життя, з них — 40 В’язівській НСШ, плекаючи покоління за поколінням.

А ще Галина Григорівна — талановитий, мудрий і толерантний наставник про якого, як про вчителя, можна сказати словами польського педагога Януша Корчака: “Вчитель, який не затискує, а визволяє, не пригнічує, а підносить, не благає, а вчить, не вимагає, а запитує, переживає разом із дитиною багато натхненних хвилин”.

Повсякденна копітка діяльність вимагає повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Сорок три роки невтомної педагогічної праці відмічені творчістю, ініціативою, спрямованістю в майбутнє. Розумний педагог в кожній дитині бачить неповторну особистість, індивідуальність. Учитель прагне, щоб кожна краплина знань могла бути використана в житті її учнів. Адже старанно готується до уроків, де школярі завжди з радістю зустрічають свого педагога, бо знають, що одержать відповіді на всі запитання. Вимоглива, у спілкуванні з учнями доброзичлива, уважна, завжди готова дати потрібну пораду чи рекомендацію. Головним завданням у своїй роботі вважає виховання інтересу учнів до літератури, формування навичок аналізу художніх творів. Її учні стали для неї дорогими, улюбленими, а вона для них — найпрекраснішою, найдорожчою вчителькою.

Галина Григорівна — не лише умілий педагог, класний керівник, вона — лагідна мати, добра бабуся, гарна господиня та найкращий у цілому світі друг, що вміє вислухати та зберегти таємницю. Разом із чоловіком Володимиром Степановичем виховали двох діточок — сина Арсена та дочку Мар’яну, тішаться двома онуками.

Хочеться вірити, що Галина Григорівна ще довго буде сіяти розумне, добре і вічне в дитячих серцях. Її вихованці з вдячністю згадуватимуть свою першу вчительку — добру, дбайливу, мудру наставницю.

Зоряна ГУМНИЦЬКА