Головна Особистості В колекції лісника з Жовківщини – більше ста високольотних і поштово-спортивних голубів

В колекції лісника з Жовківщини – більше ста високольотних і поштово-спортивних голубів

430
0

Про справжні риси характеру розкаже хобі

Кожна людина хоче, щоб її робота приносила справжнє задоволення і не була рутиною, яку хочеш чи не хочеш, а виконувати потрібно. Люди стають щасливими, коли займаються саме тим, що їм подобається. Тим більше, отримуючи за це хороші гроші. Шкода, але багато людей вважають це чимось майже недосяжним, далекою мрією. Але якщо дуже захотіти, то ваше хобі  може  стати вашою професією і забезпечити вас стабільним фінансовим благополуччям. Саме хобі може розповісти про нас дуже багато…

У ХХІ столітті кожна людина може вибрати хобі собі до смаку. Це й не дивно — стільки всього цікавого навкруги! Різні дрібниці, які зроблять наше життя барвистим і незвичним.

З дитинства Михайло Ярославович Лазар, лісник обходу № 4 Рава-Руського лісництва Жовківського ДЛГП ЛГП “Галсільліс” цікавився голубами і конями. Це розслабляє, ділиться чоловік, тренує витримку,  вправність, кмітливість, допомагає підтримувати форму та додає позитиву у настрої.

У його колекції — більше ста високольотних і поштово-спортивних голубів. Торік його голуб став чемпіоном (на світлині). Щомісячно пан Михайло своїх голубів возить на тренування. Два рази на день годує спеціальними кормами, до того ще й пшеницею, кукурудзою тощо.

А  от коні вимагають більше часу. Адже це красиві і сильні тварини, і для підтримки їхнього здоров’я потрібен догляд особливий.

“Доглядати за голубами та кіньми —не так вже й складно, важливо робити це з любов’ю, показуючи, що ви дбаєте про них, і на добре ставлення до них вони відповідатимуть вам тим же”, — резюмує Михайло Ярославович.

Попри хобі, є ще і основна робота, яка теж вимагає ретельності та пильності. Щоправда, одне іншому не заважає. Бо поєднання всього гармонійно приносить велике душевне задоволення.

Зоряна ГУМНИЦЬКА

P.S. Колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» до дня працівника лісу забезпечив виконання 9-місячного завдання з вивозу та збуту деревини в кількості 4,192 м3. Від реалізації лісопродукції одержано понад 4,1 млн. грошових коштів, що на 120 м3 і 1 млн. грн. більше, ніж відповідного періоду минулоріч.