Головна Освіта Учні Туринківської школи побували у столиці України – Києві

Учні Туринківської школи побували у столиці України – Києві

252
0

Днями учні 7 та 10 класів Туринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із вчителями М. Шкутяк і І. Вегою побували у неймовірно казковому, мальовничому й героїчному місті, столиці України – Києві.

Екскурсія розпочалася зразу ж  на виході з вокзалу. Це зовсім інше, незвичне для нашого щоденного життя, місто. Метро та тисячі людей, котрі безперестанно кудись поспішають: хто – на роботу, хто – на навчання, хто – просто прогулятись або у справах.

Історія Києва дуже цікава. У ньому жили і живе багато відомих людей, приїжджають активісти зі всієї України відстоювати права свого народу. Школярі побували в багатьох історичних місцях. Це славнозвісні Золоті ворота, Андріївська церква, Михайлівський собор, Києво-Печерська лавра. Також у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, Міністерстві закордонних справ та інші.

Незабутнє враження справила на школярів річка Дніпро. Адже на її берегах стільки забудов і мости такі величезні, що аж дух захоплює! І, звичайно, те святе місце, де серце б’ється частіше, — усім відомий Майдан Незалежності. Там було важко ходити, дивитися на світлини Небесної Сотні, свічки. А ще пригадувалися події минулої зими. Ці люди прагнули кращого життя усім українцям…

Усього один день екскурсії, а далекий Київ став для туринківських учнів таким рідним та близьким. І цю незабутню подорож, чудові враження та світлини вони збережуть на довгі роки і ще не один раз поїдуть до нашої столиці.

Оксана БОЙКО, Василина НАКОНЕЧНА, учні 10 класу Туринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.