Головна Освіта Учні Жовківщини змогли краще пізнати природу та її багатства

Учні Жовківщини змогли краще пізнати природу та її багатства

367
0

Подорослішавши і до снаги відпочивши на літніх канікулах, учні 3 класу Жовківської ЗОШ № 1 активно взялись за підручники. Однією із перших робіт для них стала участь у Львівському обласному природоохоронному конкурсі «Барви Розточчя» 2013 року. Діточки мали змогу на малюнку відтворити усю красу та чарівність нашої природи. У конкурсі взяли участь малюнки на тему «Природа Дністра», «В’ється, наче стрічка, неспокійна річка», «Щедрі води Дністра», «Збережімо річку чистою!» та багато інших.

Цими днями директор школи Ігор Шевчук спільно з начальником відділу водних ресурсів Василем Федоруком та головним механіком Анатолієм Пителем вручили грамоти та солодкі подарунки учасникам конкурсу у номінації «Малюнок» (6-10 років), а це – Анастасія Макоданська, Марта Кобрин, Діана Шваюк, Орест Палій, Олег Літун, Анастасія Довганик, Віталій Юфим, Остап Гриб, Юліта Недзельська, Ангеліна Рак та Юрій П’єх. За активну організацію участі школярів у конкурсі нагородили вчителя Олену Гнатівну Козак.

Із допомогою цього конкурсу учні змогли краще пізнати природу та її багатства. А також із повагою та обережністю ставитись до неї.

Уляна СЛІПЕЦЬ.