Головна Освіта В Лаврикові провели конкурс під назвою «Ми шукаємо таланти»

В Лаврикові провели конкурс під назвою «Ми шукаємо таланти»

268
0

Хто не знає наш садочок,

 Має назву він « Дзвіночок».

Тут життя весь день вирує,

Тут співають і танцюють.

В стінах цих гуляє казка,

Діти знають ніжність, ласку.

Дружна, радісна родина —

В справах, помислах єдина.

Дошкільний вік — один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху — непросте
завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Дитячий садок для малюків недарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас із самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячого садочку спільно з батьками та близькими наших дітей стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного найближчого майбутнього.

Так, з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля 26 вересня педагогічні працівники ДНЗ с. Лаврикова разом із батьками, провели розваги — конкурси під назвою «Ми шукаємо таланти». Батьки і близькі дітей радісно завітали до нашого садочку на святкування  Дня дошкілля, яке стало традиційним. Музичний керівник Галина Віхоть підготувала веселі конкурси, в яких із задоволенням брали участь і діти, і вихователі, і батьки. Особливо цікавим видався конкурс, де батьки грали ролі героїв казки «Теремок».

Цьогоріч наша дошкільна родина поповнилася 19-ма вихованцями,
з яких двоє дітей з особливими потребами. Свято завершилося флеш-мобом «Перлина Україна» та солодким частуванням дітей. Колектив садочку «Дзвіночок» щиро дякує батькам за співпрацю та підтримку, і надалі дбатиме про комфортне перебування та розвиток малечі в закладі.

Любов КИРИК