Головна Свято Село Сопошин відзначили в спеціальній номінації проекті країни «Сільський ревізор»

Село Сопошин відзначили в спеціальній номінації проекті країни «Сільський ревізор»

516
0

Село року-2019

Село Сопошин відзначили в спеціальній номінації — «Комфортний благоустрій» та нагородили подарунковим сертифікатом на суму 10 000 гривень.

Село Сопошин Жовківського району, за підтримки ТОВ «Захід-Агро МХП», взяло участь в головному соціальному проекті країни «Сільський ревізор».

Команда проекту «Сільський Ревізор» щомісяця на декілька днів поселяється в обраному селі, спілкується з його жителями, проводить ревізію об’єктів соціальної інфраструктури та, за результатами оцінки читачів, обирає Село року. Цього сезону «Сільський Ревізор» навідався до села Сопошина, перша письмова згадка про яке датується 1368 роком, де функціонує єдиний в Україні завод з переробки меду і продуктів бджільництва, де народився польський композитор і педагог Станіслав Нев’ядомський.

Оцінили кожен об`єкт соціальної інфраструктури в селі: сільську раду, школу, дитячий садок, фельдшерський пункт, пошту, Народний дім, стадіон, магазини, храми, підприємства. Також команда «Сільського ревізора» ретельно дослідила стани доріг, вуличного освітлення, чистоти узбіч, водойм.

Далі, за результатами народного голосування, на сайті https://silskiyrevizor.com/ обирали Село року-2019 з-поміж 10 проревізованих сіл. 28 вересня у селі Омельнику на Полтавщині відбулась
церемонія нагородження переможців. Хороша тенденція до розвитку: ідеальний стан доріг, чудове освітлення, достатня кількість робочих місць на підприємстві ТОВ «Захід-Агро МХП» допомогли селу Сопошин здобути перемогу в спеціальній номінації «Комфортний благоустрій» та отримати подарунковий сертифікат.

«Чудово, що соціальний проект «Сільський Ревізор» відзначив наше село у такій важливій номінації. Попри високий рівень благоустрою, ми ще маємо впровадити чимало новацій на території села. Зараз йде будівництво санаторію та планується відкриття заводу, на якому збиратимуть автомобілі», — розповів сільський голова Сопошина Михайло Ях.

Також спеціальними номінаціями відзначили підприємства, які докладають вагомих зусиль для розвитку українських сіл. ТОВ «Захід-Агро МХП» отримав звання «Соціально відповідальний інвестор 2019 року». 

Іванна ВАТРАЛЬ