Головна Освіта У Рава-Руському міському будинку юнацької творчості розпочався щорічний табір для дітей «Веселий...

У Рава-Руському міському будинку юнацької творчості розпочався щорічний табір для дітей «Веселий кіш»

258
0

На початку червня у РаваРуському міському будинку дитячої та юнацької творчості розпочався традиційний щорічний табір  для  дітей «Веселий кіш».

— Табір організовується з метою оздоровлення дітей, — розповіла директор РаваРуського МБДЮТ Любов Товарянська. – Цього  року у  нас у трьох групах перебувають 47 дітей. Це діти, які закінчили 2-7 класи.

Гасло цьогорічного «Веселого коша» «Літоце сонце, сонцеце діти, діти  — це дружба, дружбаце клас».

Перші дні у таборі, як завжди, є веселими і насиченими. Традиційно у перший день відбулися зустрічі у гуртах, діти вибирали назву для них, виготовляли емблеми, екрани настрою, розучували гасла, пісні, кричалки.

Назви гуртів у таборі цього  року були найрізноманітніші: «Кока
Кола», «Гарячі серця» та «Смішинки».

Другий день у таборі розпочався з «Ярмарку ідей». Діти разом з педагогами  планували як вони проведуть табірну зміну.

— Важливо, щоби час, який діти проводять у таборі, був для них відпочинком, вони його проводили цікаво та змістовно, — зазначила методист будинку школяра Світлана Новоселова. – Це можливо зробити лише, якщо врахувати думки та побажання дітей. Тому ми хотіли, щоб вони самі запропонували свої ідеї для відпочинку.

Відкриття табірної зміни відбулося проведенням літньої дискотеки.

Традиційним днем табору став День здоровя. У його  рамках було  проведено бесіду на тему «У здоровому тіліздоровий дух», шашкошаховий турнір та спортивну вікторину.

Любити, шанувати і берегти природу рідного краю діти вчилися у День природи. Так, їм було проведено екскурсію екологічною стежиною у РавіРуській. Діти також прогулялися «галявиною цікавого», послухали бесіду про правила поведінки у лісі, взяли участь у вікторині «Я знаю природу рідного краю».

Такими були перші дні дитячого літнього табору «Веселий кіш2014» у РаваРуському будинку школяра. Попереду дітей чекає багатобагато цікавого, пізнавального та веселого.

Руслана Матушик,

член гуртка журналістики РаваРуського МБДЮТ.