Головна Освіта Прокуратура Жовківського району проводить роботу з добору вступників для надання

Прокуратура Жовківського району проводить роботу з добору вступників для надання

268
0

Прокуратура Жовківського району проводить роботу з добору вступників для надання рекомендацій на навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та Національному університеті «Одеська юридична академія».

Для вирішення питання про надання рекомендації претенденти подають:

 особисту заяву про надання рекомендації для вступу до вищого навчального закладу;

характеристику з середнього навчального закладу, характеристикурекомендацію міськміжрайпрокурора;

особистий листок обліку кадрів із вклеєною фотографією та зазначенням номера мобільного телефона;

автобіографію,       

копії:

— документа державного зразка про повну загальну середню освіту і додатка до нього;

— сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти;

— медичної довідки за формою 086-у;

— сертифіката наркологічного диспансеру за формою № 140/о;

— сертифіката психоневрологічного диспансеру за формою № 122-2/о;

— довідки про перевірку особи та всіх членів сім’ї на наявність судимості за формою ІП-1;

— паспорта громадянина України.

З правилами прийому та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайтах навчальних закладів. Документи до навчальних закладів вступники подають особисто.

Особам, які виявили бажання навчатись у згаданих університетах,  необхідно звернутись в прокуратуру Жовківського району за адресою: м. Жовква, вул. Святої Трійці, 10, де до 1 липня 2014 року буде проводитись прийом документів.

Для комплектування органів прокуратури професійно підготовленими та компетентними працівниками відповідно до наказу Генерального прокурора України «Про організацію роботи з кадрами в органах прокуратури України» у цьому році продовжується добір абітурієнтів для надання рекомендацій на навчання за магістерською програмою у Національній академії прокуратури України на денному та заочному відділеннях.

Рекомендації для вступу на денну форму навчання надаватимуться особам, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали базову вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «правознавство» (код напряму 6.030401) та мають середній бал за додатком до диплома не нижче 4,0 бала, а також необхідні для роботи в органах прокуратури ділові та моральні якості.

На заочну форму навчання до Академії будуть рекомендуватись працівники прокуратури, які мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» спеціальністю «правознавство» (код спеціальності 7.03040101), необхідні ділові та моральні якості.

Для вирішення питання про надання рекомендації прокуратури області на навчання в Національній академії прокуратури України претенденти подають:

— особисту заяву про прийом до вищого навчального закладу;

— листок з обліку кадрів із вклеєною фотографією та номером мобільного телефону;

— автобіографію,

копії:

— документа державного зразка про здобуття вищої юридичної освіти (з обов’язковим розрахунком підсумкового середньовизначеного бала за додатком до диплома);

— медичної довідки за формою 086-у;

— сертифіката наркологічного диспансеру за формою №140/о;

— сертифіката психоневрологічного диспансеру за формою № 122-2/о;

— довідки про перевірку особи на наявність судимості за формою ІП-1;

— копію паспорта громадянина України;

— копію військового квитка.

З правилами прийому до Національної академії прокуратури України та переліком документів необхідно ознайомитись на сайті цього навчального закладу. Документи до навчального закладу вступники подають особисто.

Особам, які виявили бажання навчатись у Національній академії прокуратури України, необхідно звернутись в прокуратуру Жовківського району за адресою: м. Жовква, вул. Святої Трійці, 10, де до 16 червня 2014 року буде проводитись прийом документів.

Олег Телефанко,

прокурор Жовківського району,

радник юстиції.