Головна Освіта У «Вишеньці» — як вдома

У «Вишеньці» — як вдома

253
0

Усе найкраще дітям! Це крилатий вислів для завідувача дошкільного навчального закладу «Вишенька» Мирослави Михайлівни Баник не популярний лозунг, а конкретна справа, яка потребує щоденної уваги. Тому кожний свій робочий день розпочинає із надважливих питань, які стосуються облаштуваються цього садочка.

Дошкільний навчальний заклад відкрито у 2006 році з 4-годинним перебуванням дітей у приміщенні старої школи. Завдяки тісній співпраці зі сільською владою 2007 року почали виготовляти проектно-кошторисну документацію для реконструкції старих приміщень під садок з вимогами теперішнього часу. Розібрали один з корпусів приміщення, бо, за висновками експертизи, був в аварійному стані. Пізніше для будівництва уклали угоду з будівельною організацією «Либідь». І ось, 2015 року перейшли у нове приміщення. Завдячуючи вкладеним коштам сільської ради та зусиллям усіх причетних до цієї доброї справи, садок всередині виглядає наче казковий будиночок. Євроремонт, світлі ігрові кімнати, санвузли, роздягалки. Робота ця не припиняється й сьогодні: обладнано приміщення пральні, харчоблоку, медпункту, закуплено новий інвентар, зокрема холодильники, пральну машину, килимки – словом, усе необхідне для належного функціонування дитсадка.

Не оминаємо увагою підприємців, які надали вагому допомогу дошкільному закладу. Зокрема за кошти депутата облради Романа Демчини (ПП «Рома») встановлено бетонну огорожу довкола садочку, викладено бруківку на подвір’ї, закуплено металочерепицю на один корпус. Окрім того, підприємець Михайло Процайло надав обладнання на кухню, а саме миючі ванни, столи, стелажі, СФГ «Юфим» — придбало меблі для кабінету.
Створення затишного, сучасного середовища у дитсадку, у якому дитині радісно й цікаво, де маля пізнає світ, й заслуга батьків, батьківського комітету.

Сьогодні у «Вишеньці» виховуються 42 дитини, зокрема 24 – п’ятирічного віку, для яких передбачена програма підготовки до навчання у школі. У планах – до кінця цього року, як розповіла завідувач Мирослава Михайлівна, перехід на повний робочий день. Про гарний фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток дітей дбають вихователі дитсадка. Приємно, що педагоги не лише навчають дітей, а й самі постійно підвищують свій професійний рівень шляхом самоосвіти, участі у роботі районних методичних об’єднань.
Основною діяльністю дошкільнят є гра. А тут, у «Вишеньці» є всі умови – просторі, кольорові, захопливі ігрові кімнати, багато яскравих іграшок, зокрема й розвиваючих. За все це подбали дорослі, які повсякчас думають про майбутнє – своїх дітей.

Зоряна МИКИТЮК.