Головна Освіта В Жовкві відбулась нарада – семінар працівників закладів культури району

В Жовкві відбулась нарада – семінар працівників закладів культури району

256
0

На минулому тижні у Народному домі м. Жовкви відбулась нарада – семінар працівників закладів культури району. У нараді взяли участь голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська, працівники Жовківської районної централізованої бібліотечної системи та працівники Народних домів району.

Заслухано звіти за проведену роботу у першому півріччі 2016 року керівника відділу культури та туризму Жовківської РДА Галини Фесюк та директора Жовківської РЦБС Марії Довгань. Головний спеціаліст відділу культури та туризму Жовківської РДА Тетяна Купчак у відеопрезентації на тему «Народний дім – сучасний культурний комунікативний центр» представила бачення роботи культурно-освітніх закладів району в перспективі. Зазначивши у своєму виступі, що  необхідно піднімати престиж Народних домів шляхом реформування їх у поліфункціональні заклади культури, які можуть здійснювати, практично, усі види соціально-культурної діяльності, сприяти розвитку творчих здібностей, морально-етичних якостей, організовувати дозвілля, відпочинок та розваги.

Голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур наголосила на необхідності активізації роботи культурних установ району і розширенні участі громади у культурних заходах, які проводяться в районі. Було озвучено про придбання звукової та світлоапаратури, комп`ютерної техніки, одягу сцени, про виконання ремонтних робіт та реконструкцій Народних домів району, які контролює особисто голова РДА.  У своєму виступі Надія Щур вказала на недостатньо опрацьовані потреби районних Народних домів і їх представлення на розгляд у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська наголосила на особливій увазі голови Львівської ОДА Олега Синютки до підвищення рівня культурно-просвітницької роботи в цілому. На важливості піару роботи культурних установ району: широкої реклами запланованих заходів, висвітлення проведеної роботи у медійному просторі та у соціальних мережах, що сприятиме розвитку творчої активності населення і відповідно до співпраці з культурними установами.

Наш кореспондент .