Головна Освіта Відлетіли у доросле життя пташенята – випускники Рава-Руського ліцею

Відлетіли у доросле життя пташенята – випускники Рава-Руського ліцею

322
0

30 червня пролунав Останній дзвоник для 130 випускників Рава-Руського ліцею. У цей літній приємний день із радісним і водночас трохи сумним святом випускників щиросердечно вітали директор ліцею, отець Роман, гості, батьки та педагоги. Всю лінійку супроводжували ніжними голосами та доречними рядками ведучі: учень групи 33 Роман Федак і учениця групи 25 Тетяна Назарко.

Розпочали урочисту лінійку гімном ліцею, внесли прапор України і прапор ліцею кращі вихованці: учні групи 13 Віталій Дорощук, Ростислав Бобик і учениці групи 36 Юлія Семак, Василина Шумило. Далі вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, які щоденно гинуть на сході України, щоб усі могли навчатися, святкувати та просто жити.

Директор ліцею Андрій Лень від усього серця привітав із завершенням навчання випускників, побажав їм міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії. Також вручив кращим працівникам подяки від міської ради м. Рави-Руської.

За давньою українською та ліцейною традицією духовний наставник отець Роман благословив випускників у доросле життя. Емоційні та зворушливі побажання линули від досвідченого класного керівника Олександри Дюмен, молодого та ініціативного майстра виробничого навчання Володимира Дмитрашка, мами учня групи 32 Оксани Дзень. Ансамбль працівників подарував випускникам зворушливу пісню «Родина». Жартівливі привітання прозвучали як від першокурсників, учениць групи 14 Вікторії Прибули, Вероніки Дячук, Оксани Шкоропад, так і від випускників, учнів групи 01 Володимира Хімчака та Василя Кравчука.

Потім настала найбільш хвилююча мить — вручення дипломів випускникам.
Востаннє подзвонили для наших випускників учень групи 13 Сергій Хміль та учениця групи 14 Марія Нижник, щоб покликати їх у незвідану і довгу дорогу майбутнього. І наостанок — вічно юний вальс, який назавжди залишиться у серцях випускників та педагогів, під мелодійний спів першокурсниці Валерії Гіршвельд та другокурсника Максима Бакая. Із-під вишитих рушників полетіли у доросле життя наші пташенята…

Ростислав ЖУКОВСЬКИЙ,
заступник директора