Головна Особистості Міцна родина — міцна країна на прикладі родини з Жовкви

Міцна родина — міцна країна на прикладі родини з Жовкви

833
0

Людина не може жити та існувати одна. Для нас дуже важливі визнання, повага й любов наших найдорожчих і найрідніших. Сім’я — це основа основ. Сім’я — це місце, де щиро радіють твоїм успіхам, ділять з тобою твої невдачі, біду, підтримують і допомагають у всьому та завжди. Сім’я — це фортеця, всередині якої ти відчуваєш себе захищеним, тобі тепло та добре від ласкавих рук матері, доброго погляду батька…

Отож на сторінках часопису хочеться поділитися про те, що таке сім’я на прикладі однієї з жовків’янок. Для Христини Перегон сім’я — це джерело всього теплого й доброго. Її родина — досить величенька: четверо діточок і двоє дорослих. Голова сім’ї, чоловік Олександр Анатолійович є головною опорою як для дружини, так і для дітей. Головне для нього, щоб Олексій, Олександр, Оленка та Остапчик виросли порядними людьми, що поважатимуть і цінуватимуть такі важливі поняття, як сім’я, любов до ближнього, доброта, справедливість. Берегиня сімейного вогнища Перегонів — мати Христина, яка створює затишок і тепло в будинку. “У неї дуже м’які й ласкаві руки”.

Неважливо, яка неприємність з тобою сталася, в маминих руках всі проблеми стають такими маленькими й незначними”, — так резюмують про свою матусю старші дітлахи.  Їхнє життєве кредо — завжди бути разом, розуміти один одного, допомагати і долати труднощі. “Для кожної людини сім’я є опорою та підтримкою. Ми повинні цінувати кожен момент, проведений з нашими близькими, адже рідніших за них у нас немає нікого. Я вважаю, що справжня сім’я — це тоді, коли для тебе важливіше щастя твого ближнього, ніж твоє власне. І якою би багатою людиною я не була, яке б міцне здоров’я не мала, я ніколи не зможу бути щасливою, якщо хтось з моїх близьких нещасливий, — поділилася в розмові Христина Перегон. — Думаю, мої діти щасливі, адже у них є право реалізувати себе будь-де. Так, старший Олексій знайшов себе в футболі, Сашко — ще шукає, Оленка — в музиці, а Остапчик — просто щасливий тим, що його всі люблять”.

Саме тому в житті родини Перегонів перше місце займає сім’я. Батьки, попри зайнятість, приділяють багато часу своїм чадам. Викладають найцінніші уроки: правильно відрізнити добро від зла, поступатися, допомагати, прощати, приймати іншу людину такою, якою вона є, поважати старших і захищати тих, хто слабший тощо. Це так прекрасно, коли є дружна сім’я, де всі члени живуть у гармонії, люблять і поважають одне одного. Я хочу, щоб кожна людина в світі мала свою сім’ю і цінувала її вище всіх коштовностей на світі. І вірю, що доки будуть міцні та щасливі такі молоді сім’ї, доти буде міцна і щаслива країна.

Зоряна ГУМНИЦЬКА