Головна Освіта Виховувати духовні цінності в учнях м.Жовкви

Виховувати духовні цінності в учнях м.Жовкви

228
0

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи  ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL), щорічно, у жовтні проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У школах району впродовж тематичної акції акцентовано увагу на престижності читання як культурної цінності, застосуванні сучасних підходів до формування навичок читання.
Книги – це джерела інформації, знань, виховання. Вони супроводжують людину впродовж усього життя. Перші книги – казки, енциклопедії, словники… Це наші вірні порадники, які вчать нас мислити, відкривають невідоме. Завдання шкільного бібліотекаря – навчити дитину любити книгу, користуватись нею та бібліотекою.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек розпочався у нашій школі з учнями перших класів бібліотечним уроком «Знайомство з бібліотекою». Діти із задоволенням розглядали книжково-тематичні виставки, відповідали на питання цікавих вікторин. Літературна вікторина «Чи знаєте ви казки та їх героїв» ще й як захопила учнів 2-В класу. Мультимедійний урок «Подорож у країну «Фольклористика» пройшов у 3-А класі. Учні 4-Б класу навчилися користуватися словниками, довідниками, енциклопедіями та засвоїли бібліотечний урок «Які книги допомагають мені вчитися».

У конкурсі «Малюнок до улюбленої казки» брали участь не лише учні початкової школи, а й старші. Автори найкращих робіт нагороджені грамотами та подарунками на шкільній лінійці. Подяки вручено учасникам акції шкільної бібліотеки «Подаруй мені книжечку».
Активна участь учнів у проведенні Місячника є підтвердженням того, що шкільна бібліотека – це інформаційно-культурний центр навча-льного закладу.

Мирослава Кіяновська, завідувач бібліотеки Жовківської ЗОШ № 3.