Головна Освіта Тут переплелось дитинство

Тут переплелось дитинство

279
0

У п’ятницю для школярів прозвучав останній дзвінок. Це свято — як підсумок вивченого. Та позаду вже уроки, а попереду – довгі канікули.

У Городжеві – найбільша початкова школа у Жовківському районі. Вона налічує 63 учнів, яких навчає четверо вчителів початкових класів, а також вчителі англійської мови та християнської етики. Цьогоріч тут закінчує школу 18 учнів.

Велично пройшло останнє шкільне свято для випускників-четвертокласників у Городжівській загальноосвітній школі І ступеня. Урочисто прибрана зала вітала усіх, хто прийшов розділити радість останнього дзвінка разом із учнями та вчителями. Особливою увагою цього дня були наділені школярі 4-го класу. Красиві вишиванки, святкові зачіски у дівчаток додавали заходу ще більшої урочистості.

Відкрила свято директор школи Галина Кривуля. Як і годиться за українським звичаєм, прозвучав Гімн. Учні дружно підхопили знайому мелодію. Галина Кривуля привітала усіх присутніх зі святом, подякувала за вже минулий навчальний рік та побажала весело провести літні канікули. За високі досягнення у навчанні учнів нагородили похвальними листами. Далі місію проведення свята взяли на себе випускники. Один за одним вони розказували вірші про школу, про вчителів, про навчання. Свої хороші акторські вміння учні демонстрували у цікавих сценках. А скільки вже пісень проспівали! Дзвінкі дитячі голоси та вправні рухи змушували глядачів аплодувати малим артистам.

Міцні знання випускників та чудово проведене свято – заслуга першої вчительки Лесі Кошуби. Леся Петрівна усі чотири роки присвятила їхньому навчанню. Завдяки їй школярі навчились елементарних речей письма та читання, пізнавали нове та робили цікаві відкриття. Чимало зусиль доклали до навчання школярів учителі англійської мови Надія Панчишин і Христина Волос та християнської етики Петрунеля Кремінець. Вони провели дітей сходинками знань, огорнули їх увагою та турботою. Подякували за нелегку працю батьки випускників Світлана Кріль та Микола Шай. Леся Кошуба привітала своїх вихованців, побажала їм мудрості, розуміння та хороших оцінок у старших класах.

Свято закінчилось, та спогад про рідну школу, першу вчительку залишиться на все життя. З ними переплелось їхнє дитинство. Вони завжди з усмішкою згадуватимуть їх.

Уляна КОПОТЬ.