Головна Освіта Здорова дитина – здорова нація!

Здорова дитина – здорова нація!

767
0

Найбільше багатство – здоров’я людини!

А люди здорові — багатство країни!

А будуть здоровими діти рости,

То буде країна багатством цвісти!

Такою вона може стати, лише піклуючись про своє здоров’я. Зараз стало актуально займатися спортом. Молодь відвідує різного роду секції, спортивні гуртки, фітнес-центри, басейни та ін.

Велику увагу приділяють у школах популяризації здорового способу життя. Не стоять осторонь педагогічний колектив та батьківська громадськість у Гійченській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Маючи чудовий спортивний комплекс, відкритий силами меценатів і громади у 2013 році з нагоди святкування 500-річчя села, вчителі фізичної культури І. О. Івануса та М. М. Яцків працюють над збереженням здоров’я дітей.

Але не тільки на уроках потрібно займатися спортом. На жаль, не всі діти мають можливість займатися улюбленими видами спорту, зокрема плаванням. Тому класні керівники 4-А класу Н. С. Гмерницька та 6-Б класу Г. Б. Маланчук вирішили зробити своїм учням подарунок і організували поїздку у місто Жовкву в басейн, який знаходиться на території розважально-відпочинкового комплексу „Акварель”. Величезну допомогу в організації поїздки надали депутат районної ради В. Федюк та керівник розважально-відпочинкового комплексу „Акварель” І. Будзан. Понад годину діти плавали та відпочивали, звичайно під наглядом дорослих на території цього комплексу. Набравшись сил, позитиву, діти щасливі повернулися додому. Учні, вчителі та батьки від щирого серця дякують Володимиру Федюку та Івану Будзану за сприяння в організації цієї незабутньої поїздки і бажають їм та їхнім родинам здоров’я та благополуччя.

Наш кореспондент.