Головна Проблема Замість аптеки – «Туристично-інформаційний центр»

Замість аптеки – «Туристично-інформаційний центр»

181
0

До редакції районного часопису телефонують небайдужі громадяни  та розпитують, що буде з приміщенням  колишньої державної аптеки, яка функціонувала на площі Вічевій у Жовкві. Адже містом ширяться найрізноманітніші чутки: приміщення продане, чиновники облаштовуватимуть там свої офіси, буде чергова приватна аптека…

Аби роз’яснити ситуацію  та донести до зацікавлених осіб правдиву інформацію, журналісти «Відродження» вирішили розпитати про все міського голову Петра Вихопня:

— На щастя, вже є рішення суду, яке зобов’язує  комунальне підприємство Львівської обласної ради «Виробниче об’єднання «Фармація»  відшкодувати Жовківській міській раді майже 79 тис. грн  (невиплачений борг за  оренду приміщення).  Зараз, як і раніше до того, приміщення належить територіальній громаді міста Жовкви. Згідно чинного законодавства, приміщення, що належить міській раді, може бути передане в оренду або ж продане шляхом аукціону-конкурсу (через Львівську товарно-фондову біржу).

Зараз у приміщенні міської ради функціонує комунальне підприємство «Туристично-інформаційний центр». На жаль, місце знаходження центру не є, як на мене, ефективним. Бо туристам не зовсім зручно заходити у державну установу, в якій на першому поверсі є магазин сувенірної продукції.

Отож, я особисто лобіюватиму питання про те, щоб у приміщенні колишньої аптеки на площі Вічевій розмістилися «Туристично-інформаційний центр» та центр надання безоплатної первинної правової допомоги (зараз таку надають у кабінеті юрисконсульта, у міській раді). Проте люди, що мають претензії до роботи міськради чи мера, наприклад, не дуже бажають приходити у це ж приміщення за консультаціями. І тому, вважаю, юристам на волонтерських засадах буде доцільно консультувати людей за іншою адресою.

А туристам, що прибуватимуть у наше славне місто, зручно буде завітати до туристичного центру, що, сподіваюся, функціонуватиме у самому центрі міста, де була раніше аптека. Вітрини великих вікон дозволять розмістити багато рекламної інформації, що знайомитиме гостей зі Жовквою.                                                                                                                                                                      

Розмову записала Надія Байбула.