Головна Право 546 доба війни – ситуація з дотриманням законності та правопорядку на Львівщині...

546 доба війни – ситуація з дотриманням законності та правопорядку на Львівщині контрольована

38
0

Правоохоронці закликають громадян – дотримуйтесь правил воєнного стану, комендантської години та не ігноруйте сигнали оповіщення. У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам. Будьте відповідальними.

 

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.

 

Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від громадян. За минулу добу, 22 серпня, таких повідомлень надійшло 1472 – усі вони опрацьовані. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

 

Поліцейські дякують громадянам за пильність, співпрацю та нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102.

 

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

 

Слава Україні!

 

Відділ комунікації поліції Львівської області