Головна Право Автопарк Жовківського відділення поліції поповнився новою технікою

Автопарк Жовківського відділення поліції поповнився новою технікою

515
0

Для захисту населення

Минулої п’ятниці автопарк Жовківського відділення поліції поповнився новою технікою. Автомобіль марки Renault Logan придбали в рамках реалізації районної програми забезпечення захисту населення від злочинних та протиправних проявів в Жовківському районі на 2019 рік.

Вартість автомобіля — 350 тисяч гривень, 100 тис. грн виділено з районного бюджету, решта суми — субвенційні кошти Сопошинської, Річківської, Малехівської та Рава-Руської місцевих рад. До речі, це
перший і досі єдиний в області приклад такої співпраці на рівні районної та місцевих громад із поліцією.

Новий автомобіль слугуватиме співробітникам групи реагування патрульної поліції, на ньому поліцейські будуть патрулювати дороги і реагуватимуть на виклики громадян.

Привітати правохоронців із оновленням автопарку прибули заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Володимир Ільчишин, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, голова Жовківської районної ради Роман Горбань.

Звісно, у  такий день не обійшлося без добрих слів та відзнак. За сумлінне виконання службових обов`язків, за мужність та професіоналізм, ініціативу та наполегливість у розкритті злочинів кращим поліцейським вручили грамоти, подяки та цінні подарунки.

 

Наш кореспондент