Головна Право Для забезпечення державної безпеки

Для забезпечення державної безпеки

207
0

Аналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи.

Жовківське МРВ УСБУ у Львівській області, спільно з органами МВС, вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року. Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС, спільно із місцевими громадськими організаціями, відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищезгадані дні.

Сьогодні завданням громадськості є посилення заходів безпеки. Мешканцям слід бути пильними та, у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів: Жовківське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (252) 2-12-62; оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: тел. (0322) 261-61-43; райвідділ міліції: тел. 102.

А. ЗАВІЙСЬКИЙ, начальник Жовківського МРВ УСБУ у Львівській області, підполковник.