Головна Спорт На Львівщині відбулися обласні змагання з бадмінтону

На Львівщині відбулися обласні змагання з бадмінтону

237
0

Із метою популяризації бадмінтону як виду спорту, пропаганди здорового способу життя і залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом 25 квітня 2015 року в приміщенні спортивного залу Львівської ОДЮСШ відбулися обласні змагання з бадмінтону. Зустрічі проходили в рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини та VІІІ обласних ігор ветеранів спорту. Окремо змагались люди з інвалідністю.

До Львова приїхало 16 команд із районів області та міст обласного значення і 11 районних  команд ветеранів спорту. Команди виступали у складі: 2 чоловіки та 1 жінка. Загальне керівництво здійснювало управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Жовківщину в іграх дорослих (до 40 р.) представляли: Іван Конєв (смт. Магерів), Тарас Мотник (с. Зашків) та Мар’яна Сало (с. Глинсько). Команда ветеранів (старші 40 р.) виступала у складі: – Роман Курило (смт. Куликів), Ігор Мохняк (смт. Куликів) та Ольга Калиновська (м. Жовква). Під час змагань на спортивних майданчиках тривала вперта боротьба за кожне очко. Спортсмени проявили неабиякі спортивну майстерність, наполегливість та силу духу. Особливо слід відмітити ветерана, 72-річного Романа Курила, який дав бій  молодшим від нього на 30 років суперникам. Успішно виступив і Ігор Мохняк. Найкращий особистий результат серед представників Жовківщини показав Іван Конєв, який став бронзовим призером змагань серед дорослих.

У загальнокомандному заліку доросла  команда району посіла ІІ місце, а команда ветеранів – почесне ІV місце.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів.

Наш кореспондент.