Головна Право Госпіталь, готелі та університет: зловмисники повідомили про замінування десятка об’єктів на Львівщині

Госпіталь, готелі та університет: зловмисники повідомили про замінування десятка об’єктів на Львівщині

270
0

Упродовж доби, 10 січня, на Львівщині зловмисники нібито замінували 9 різних об’єктів.

Вранці, о 08:07, працівники Головного управління Нацполіції у Львівській області отримали повідомлення про замінування приміщення Міської Ради м. Львова. Через 20 хвилин, зловмисники надіслали повідомлення про замінування готелю «Нота Бене Лофт».

Близько 08:43 год йшлося про замінування госпіталя ветеранів війни у Винниках, далі –  приміщення ГУ НП у Львівській області та приміщення технологічного коледжу.

О 10:40 год, повідомили про замінування приміщення готелю «Ріксос Прикарпаття» в Трускавці.  Через 20 хвилин – про приміщення Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності. Серед інших ймовірних замінованих об’єктів: Львівський апеляційний суд та ТЦ «Форум».

На жодних з цих об’єктів вибухових пристроїв не знайшли.

Відповідно до ККУ ст. 259, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Те саме діяння, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки чи вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.