Головна Політика Безпека на Львівщині та відключення електроенергії: підсумки доби, що минула

Безпека на Львівщині та відключення електроенергії: підсумки доби, що минула

126
0

Загроз ракетних ударів в області не було. Станом на цю мить у Львівській області електроенергію подають відповідно до графіка погодинних відключень.

«Напередодні в області були вимушені застосувати аварійні відключення через перевищення лімітів споживання, які довів диспетчерський центр НЕК «Укренерго». Прошу усіх використовувати електричні пристрої раціонально, щоб енергорозподільчій компанії не довелось застосовувати аварійні відключення», – начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Пункти пропуску у нашій області на виїзд за кордон за добу перетнули 22 тисячі 26 осіб. На в’їзд оформили 15 тисяч 832 людини, з них українців – 14 тисяч 758.

Три пожежні автоцистерни, генератори, пожежні шоломи та спорядження передали рятувальникам Львівщини колеги з Німеччини. Детальніше за посиланням.

Виробники ягід та овочів зі Львівської області можуть подати заявки на отримання грантових коштів в межах проєкту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах». Умови – https://loda.gov.ua/news/52009