Головна Право На Львівщині поліцейські притягнули до відповідальності водія маршрутки, який грубо порушив правила...

На Львівщині поліцейські притягнули до відповідальності водія маршрутки, який грубо порушив правила проїзду залізничних переїздів

119
0

За скоєне 62-річному мешканцю міста Червоноград загрожує покарання – позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

30 серпня під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили повідомлення про те, що напередодні близько 14.10 у місті Червоноград водій маршрутного автобуса «Еталон» сполученням Червоноград-Гірник грубо порушив Правила дорожнього руху – проїхав залізничний переїзд перед потягом – на забороняючий сигнал семафору та оминувши опущений шлагбаум. На думку дописувача, такий вчинок міг призвести до аварії та людських жертв.

Проведеними заходами співробітники Червоноградського районного відділу поліції встановили особу водія маршрутки – 62-річного місцевого мешканця. З ним проведено профілактичну бесіду та складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.3 ст.123 (Порушення правил руху через залізничні переїзди) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті (оновлено) передбачає покарання – позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Відділ комунікації поліції Львівської області