Головна Право На Львівщині продовжують виявляти та знищувати спогади минулих війн

На Львівщині продовжують виявляти та знищувати спогади минулих війн

136
0

18 серпня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 5 застарілих боєприпасів, а саме 4 артснаряди калібру 152 мм та 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпаси були виявлені в с. Павлів Червоноградського району на території підприємства.

Небезпечна знахідка знаходилась на відстані 150 метрів від адміністративної будівлі підприємства.
Також, 18 серпня о 14:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в сел. Брюховичі Львівського району під час збирання грибів, на відстані орієнтовно 3 км від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на боєприпас часів ІІ Світової війни.
На місце події було направлено оперативну групу працівники якої ідентифікували небезпечну знахідку, як 122 мм артилерійський снаряд часів II Світової війни. Цього ж дня о 20:20 піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.
У разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до службу порятунку”101″.
Категорично забороняється:
– брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
– переносити або перекатувати з місця на місце;
– кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
– збирати та здавати їх як металобрухт.