Головна Право На Львівщині ситуація контрольована – минулої доби, надзвичайних подій не сталось

На Львівщині ситуація контрольована – минулої доби, надзвичайних подій не сталось

79
0

«Щодо охорони правопорядку на Львівщині – ситуація повністю контрольован. Як і в попередні дні, проводимо на території Львова та області спільні заходи для протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства і таке інше. Щодня до нас прибуває значна кількість вимушених біженців з інших регіонів України, де відбуваються інтенсивні бойові дії. Тут ми надаємо їм допомогу і це – сьогодні головне щоб люди відчули себе у безпеці, під захистом та могли спланувати свої подальші дії»,- розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

На блокпостах перевіряють документи в громадян та транспортні засоби, в посиленому режимі працюють оператори служби 102, які цілодобово приймають повідомлення про підозрілих осіб, автомобілі, виявлені позначки, маяки та сигнали, небезпечні чи підозрілі предмети, а також правопорушення.

«Ми вдячні громадянам за співпрацю, за пильність, за вміння зберігати спокій у критичних ситуаціях, а головне – за здатність об’єднуватись  та допомагати один одному в часи страшних випробувань. Це – запорука нашої перемоги»,- зазначив Олександр Шляховський.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області