Головна Політика Львівщина забезпечила майже 400 тонн міжобласних гуманітарних перевезень

Львівщина забезпечила майже 400 тонн міжобласних гуманітарних перевезень

193
0

Відділ інвестиційної політики Львівської обласної військової адміністрації займається логістикою гуманітарної допомоги та переселенців, а також забезпеченням стратегічних військових та цивільних потреб паливом. Так, сьогодні в базі перевізників, які залучені до допомоги, є майже пів сотні транспортних засобів. Окрім цього, більш як 70 водіїв без авто готові допомагати з перевезеннями.

«Спільними зусиллями разом з нашими волонтерами, водіями з терен Львівщини ми вже доставили 40 тонн гуманітарної допомоги в Херсонську область, 80 тонн в Запоріжжя, 45 тонн – в Чернігів та Білу Церкву, 40 тонн допомоги в Житомир, 130 тонн у Київ, 40 тонн у Краматорськ», – розповіли у відділі інвестиційної політики.

В межах області та у Львові реалізували понад 100 перевезень для військових та гуманітарних потреб.

Загалом здійснили 390 тонн міжобласних гуманітарних перевезень.

Щодо забезпечення паливом необхідних структур, то на усіх великих автозаправних станціях в наявності є різні види палива. В разі зменшення цих запасів планують організувати поставки в найкоротші терміни.

«Провели нараду зі всіма представниками нафтобаз і АЗС,  обговорили ситуацію в області, визначили пріоритетних адресатів допомоги, деталі майбутньої стратегічної співпраці», – додали у Львівській ОВА.

Також додатково:

– зняли обмеження на заправки для компанії «Близенько»;

– посприяли закупівлі 5т палива для компанії «Рітейл Україна» для забезпечення стабільної розвозки товарів по мережах їх магазинів;

– закупили 3т палива в АЗС «ОККО» для забезпечення безкоштовних заправок для волонтерів;

– погодили з нафтобазою «ТОТ» зберігання 2 цистерн дизельного палива.

– Посприяли закупівлі ДП «Львіввугілля» 2т дизельного палива.

– Отримали 15000 тонн пального від АЗС «ОККО» та 3100 тонн від АЗС «БРСМ», «Панамус ОЦЛ» і «АМІК».