Головна Право На Львівщині ситуація з дотриманням правопорядку контрольована: щоденно поліцейські опрацьовують тисячі звернень

На Львівщині ситуація з дотриманням правопорядку контрольована: щоденно поліцейські опрацьовують тисячі звернень

94
0

Станом на 103-тю добу війни ситуація з дотриманням законності та правопорядку на Львівщині контрольована. Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від жителів Львівщини.

За минулу добу, 5 червня, таких повідомлень надійшло 1202 – усі вони опрацьовані. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

Поліцейські дякують громадянам за пильність, співпрацю та нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102.

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.

Правоохоронці закликають громадян – дотримуйтесь правил воєнного стану, комендантської години та не ігноруйте сигнали оповіщення. У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам. Будьте відповідальними.