Головна Право 101 день війни: поліцейські Львівщини отримують понад півтори тисячі звернень щодня, ситуація...

101 день війни: поліцейські Львівщини отримують понад півтори тисячі звернень щодня, ситуація щодо захисту правопорядку в області контрольована

95
0

За минулу добу, 3 червня, на лінію 102 до поліції Львівщини надійшло 1638 повідомлень від громадян – усі вони опрацьовані, правоохоронці відреагували на кожне.

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.

Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від громадян. Так, за минулу добу, 3 червня, надійшло 1638 повідомлень – усі вони опрацьовані, правоохоронці відреагували на кожне.

Поліцейські закликають громадян: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги – почувши сирену, вирушайте у найближче укриття. Для оперативного отримання інформації про повітряну тривогу радимо встановити на телефоні додаток «Повітряна тривога», який сповіщатиме про небезпеку у регіоні.

У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото- та відеоматеріали про це у соціальних мережах. Будьте відповідальними!

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області