Головна Політика 100 днів війни: Cили ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 23...

100 днів війни: Cили ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога

214
0

За 100 днів повномасштабної війни Сили ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога.

 «Хочу наголосити, що ці цифри стосуються лише Львівської області, оскільки Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України працює у 8 областях на заході України.

Дякую бійцям протиповітряної оборони за те, що впродовж 100 днів вдень та вночі вони реагують на кожну загрозу та захищають нас», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він закликав жителів області не ігнорувати сигнали про повітряну тривогу. Щоразу, коли лунає сирена, є небезпека. Отже, треба йти в укриття.

«В жодному разі не фотографуйте та не знімайте на відео підозрілі літальні об’єкти. Повідомляйте про них у чат-бот «Шось летить».

Цей чат-бот Львівська обласна державна адміністрація та IT-фахівці розробили для того, щоб уважні цивільні люди могли допомогти нашим силам ППО. Чат-бот працює на території всієї України. Від 2 квітня ним скористалися 35 тисяч користувачів. Останнім часом все більше повідомлень надходить з Дніпропетровської, Миколаївської та Одеської областей. А також традиційно – зі Львівщини, Рівненщини, Волині та Івано-Франківщини.

Ця розробка допомагає нашим воїнам і дуже дратує ворога. Він створив щонайменше три підробки чат-бота «Шось летить»», – додав очільник Львівщини.

Будьте уважні, справжній чат-бот у телеграмі лише цей: https://t.me/rusrocketfly_bot