Головна Право На проблемних водіїв чекає покарання

На проблемних водіїв чекає покарання

162
0

Законодавство України гарантує кожному громадянину право на якісне та безпечне перевезення. На жаль, цих норм не завжди дотримуються водії громадського транспорту. Є дуже багато скарг та нарікань з боку пасажирів про недотримання правил поведінки та безпеки руху шоферами транспортних засобів. У зв'язку з цим, свою безкоштовну юридичну допомогу пасажирам автобусів пропонує ГО «Нова ініціатива».

Звернутись до громадської організації може кожен мешканець Львівської області, що
користується послугами автобусів міського, приміського та міжміського сполучення. Юристи громадської організації врахували усі можливі моменти та допоможуть поскаржитись до вповноважених органів. Мова йде про недотримання графіку прибуття-відправлення, відмову водія у проїзді особі, що має право на пільговий проїзд, травмування пасажира під час проїзду з вини водія. А також з приводу бруду в салоні автобуса, хамського поводження водія та куріння в салоні автобуса, здійснення перевезень пасажирів у нетверезому стані тощо.

Юридична допомога являє собою підготовку звернень (заяв, скарг, пропозицій) на адреси перевізників, що обслуговують маршрут, на якому порушено права пасажира, контролюючих органів влади у сфері транспорту, а також позовід до суду з вимогою відшкодувати матеріальну і моральну шкоди, завдані пасажиру тощо.

Звертатися за телефоном або на електронну адресу організації:

тел. (096-825-95-12);

е-mail організації: nova.initsiatyva@gmail.com;

контактна особа – Галина Кунька.