Головна Право Поліція готова забезпечити чесне та прозоре волевиявлення під час другого туру виборів...

Поліція готова забезпечити чесне та прозоре волевиявлення під час другого туру виборів на Львівщині, – Василь Віконський

106
0

Для гарантування вільного голосування громадян, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства, правоохоронці Львівщини до завершення виборчого процесу працюють у посиленому режимі.

Про це повідомили у Поліції Львівської області.

До охорони виборчої документації, забезпечення публічного порядку, а також оперативного реагування на повідомлення про виявлені порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів на Львівщині загалом залучені близько двох тисяч правоохоронців.

Охороняти публічний порядок під час волевиявлення спільно з співробітниками служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть патрульні поліцейські, співробітники Управління поліції охорони Львівщини, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

Створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про порушення публічного порядку та виборчого законодавства, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів. У посиленому режимі працює ситуаційний центр.

«Перший тур виборів на Львівщині відбувся без суттєвих порушень публічного порядку та виборчого законодавства. Я закликаю громадян та усіх учасників виборчого процесу під час другого туру дотримуватимуться усіх вимог закону, поводитимуться толерантно і повідомляти нас про усі виявлені під час голосування та підрахунку голосів порушення. Ми реагуватимемо на такі повідомлення негайно», – зазначив очільник поліції Львівщини Василь Віконський.

Для проведення другого туру виборів голів Львівської та Дрогобицької ОТГ, а також депутата Великолюбінської селищної ради Городоцького району, який відбудеться 22 листопада, створено 9 територіальних виборчих комісій – усі вони вже перебувають під цілодобовою охороною поліції, також правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної з 288 виборчих дільниць та виконуватимуть усі функції, передбачені законодавством.

«Загалом поліція Львівщини готова до виконання покладених на нас обов’язків. Окремо хочу нагадати, що другий тур виборів також відбуватиметься в умовах пандемії коронавірусу, тому закликаю усіх дотримуватись карантинних обмежень та користуватись засобами індивідуального захисту», – наголосив Василь Віконський.
У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до поліцейських або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.