Головна Спорт Олега Комара призначено директором дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з дзюдо та...

Олега Комара призначено директором дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з дзюдо та боксу

671
0
Олега Комара призначено директором дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з дзюдо та боксу

19 листопада, на XXХ позачерговій сесії Львівської обласної ради VII скликання депутати проголосували за призначення Олега Комара директором комунального закладу ЛОР “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2 з дзюдо та боксу”. “За” його кандидатуру проголосували 56 обласних депутатів, семеро не голосували. Офіційно Олега Комара буде призначено на цю посаду з 23 листопада.

Як повідомив під час доповіді начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Віктор Кусий, попередньо відбувся відкритий конкурс на заміщення вакантної посади директора цього комунального закладу, переможцем якого одноголосно (дев’ять голосів “За”) визначено Олега Комара. Комісія рекомендувала депутатам затвердити кандидату Олега Комара та укласти з ним контракт терміном на 4 років.

Довідка :

Комар Олег Степанович – 1968 р. н. Працював тренером в КЗ “СДЮСШОР №2 з дзюдо та боксу” з 1989 р. З липня 2020 року і до тепер виконує обов’язки директора КЗ ЛОР “СДЮСШОР №2 з дзюдо та боксу”. Заслужений тренер України з кікбоксингу, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, загальний стаж професійної діяльності – 31 рік.